V Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2009 w Rogoźnie

Edytor:MariuszBurgi

Kolejny rok- kolejna mega impreza skuterowa roku! Klub Burgmania serdecznie zaprasza w dniach 11-14 czerwca na V Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy „Burgmania 2009” w Rogoźnie k/ Poznania.
Już za 4 dni będziemy mieli okazję spotkać się z Wami wszystkimi… z niektórymi kolejny, z niektórymi pierwszy raz. Miło nam będzie gościć Was wszystkich.
Ten weekend był dla nas bardzo pracowity. Pozostało jeszcze trochę końcowych przygotowań, ale mamy wszystko zapięte na przysłowiowy „ostatni guzik”.
Tegoroczny zlot jest już piątym zlotem Burgmanii -obchodzimy więc pierwszy mały jubileusz.
Z całego serca, mocno staralismy się by zapewnić moc atrakcji. Wierzymy, że „V -Zlot Maxi-Skuterowy BURGMANIA 2009” pozostanie na długo w pamięci.
Zlot nie odbyłby się bez nieocenionej pomocy sponsorów: SUZUKI MOTOR POLAND, SERIFAR, MOTOKOCE, CITO, ALMATUR, GIGANTSOUND, LCM SOKÓŁ, MULAK CONNECTORS, MOTO SET, dealer SYM WARSZAWA -Blue City, DEANTE, BLUM, INSTALDOM, HOMIQ, KID CAR, MOTOALLEGRO, YANOSIK.
Za posrednictwem forum przesyłamy gorące podziekowania dla wszystkich Burgmaniaków, którzy chetni byli do pomocy przy organizacji. Dziekujemy za wsparcie medialne: TVP POZNAŃ, POLSKA GŁOS WIELKOPOLSKI, MOTOCYKL. Specjalne podziękowania dla portalu www.scigacz.pl, który był wielce pomocny przy organizacji naszej imprezy.
Aura przez ostatnie dwa tygodnie nie dopisywała miłosnikom skuterów. Na szczęście nieco się poprawia i mamy nadzieję, że będzie dla nas wszystkich bardzo łaskawa.
Miło się czyta na forum tematy związane z grupowymi wyjazdami na zlot.
Życzymy szerokiej drogi, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy oraz prosimy o rozwage ze wzgledu na wzmożony ruch w przedłużony weekend.
Więcej informacji o zlocie: Forum topic Burgmania 2009

Pozdrawiamy serdecznie -Poznańska Elita Skuterowa.