17 Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2022* – podsumowanie imprezy

Tradycja zobowiązuje… W dniach 27-29 maja 2022 odbyła się, po raz kolejny… nasza sztandarowa impreza Klubu Burgmania. Na tegoroczny, 17 już zlot maxi skuterów przybyło, łącznie… przeszło 230 osób a także sporo młodych adeptów klimatów maxi skuterowych. Bawiliśmy się wspólnie już od czwartku aż do niedzielnego poranka. Patronat medialny oraz prowadzenie imprezy przez DJ’ów objęło w tym roku https://radiombox.pl/., które prowadziło dyskoteki do białego rana. Jako bonus… w piątkowy wieczór odbył się klimatyczny koncert Rob’a Giatarnik’a.

Podczas imprezy miały miejsce pokazy premierowe oraz jazdy maxi skuterów klasy crossover. Honda ADV 350 oraz Kymco DTX 360 dumnie prezentowały się na stoiskach firmowych. To zapewne pierwsza taka impreza na globie z możliwością bezpośredniej konfrontacji tychże modeli. Poza tym obecne były także Forza 350, AK550 oraz elektryczne skutery od NIU.

W sobotni poranek ruszyła parada maxi skuterowa, która wiodła po ziemi przysuskiej a kończyła się na Krakowej Górze, miejscu jakże klimatycznym, z którego doskonale widać panoramę okolicy. Tu też miała miejsce jedna z konkurencji sprawnościowych, w której wzięły udział dwie grupy reprezentujące fanów, jakże odmiennych modeli maxi skuterów.
W trakcie imprezy odbywały się konkurencje sprawnościowe, w których uczestnicy mogli wygrać ciekawe nagrody rzeczowe.

Sobota wieczór, to jak zawsze, część oficjalna z podziękowaniami dla firm wspierających, tj. http://www.kymco.pl oraz Honda Motocykle PL . Dziękujemy za udział i że jesteście z nami. Podziękowania także dla wszystkich uczestników za udział i dobre emocje. Do zobaczenia za rok!

Wątek wspomnieniowy -> Wrażenia z 17 Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2022*

Obrazy uwiecznione przez naszą Zooe -> Galeria z 17 Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2022*