Sprawy organizacyjne burgmania.net

Edytor:Redakcja

Na początek trochę o podziale ról na Burgmanii.

– wszelkie sprawy związane ze stroną , z galerią zdjęć , galerią klubową (zmiana zdjęcia lub danych) i wszelkimi rzeczami dziejącymi się na WWW.burgmania.net proszę zgłaszać do mnie (email tetsuo@burgmania.net)

– sprawy związane z burgmanią na żywo , czyli spotkania i inne takie sprawy proszę kierować do Mariusza (email mariuszburgi@burgmania.net)

Powyższe rozwiązanie bardzo nam i ułatwi pracę

Po drugie ta strona jest dla Was, jeśli macie jakiś pomysł na nowy dział albo jakieś usprawnienie na stronie proszę o tym napisać na forum (np. w tym wątku).

Po trzecie rejestracja w klubie nie jest automatyczna, dlatego od momentu wysłania formularza do momentu pojawienia się waszej ksywki na naszej liście lub w galerii minie kilka dni. Proszę się nie zapisywać po kilka razy!!! Proszę również o nie przysyłanie zdjęć mających objętość powyżej 1 MB !!! Takie zdjęcia z reguły nie dochodzą i nie mogę zapisać takiego delikwenta….

Zachęcam także właścicieli wszelkich stron, które chciałyby się wymienić linkami do pisania do mnie. Ze stronami o bardzo pokrewnej tematyce i wysokiej zawartości merytorycznej wymienimy się buttonami, pozostałe umieścimy w naszym katalogu linków.