Honda Moto Assistance

Edytor:dr.big

Z myślą o posiadaczach nowych i używanych motocykli marki Honda firma Honda Poland we współpracy z firmą Europ Assistance Polska przygotowała pakiet ubezpieczeniowy – Honda MotoAssistance. Pakiet dostępny jest od 1 marca 2012 r.
Klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietu Honda MotoAssistance mogą liczyć na całodobową pomoc w razie unieruchomienia motocykla spowodowanego awarią, przebiciem opony, zgubieniem lub złamaniem kluczyków, brakiem paliwa lub zatankowaniem niewłaściwego paliwa. W takiej sytuacji Europ Assistance Polska zagwarantuje usprawnienie motocykla na miejscu awarii lub wypadku oraz transport do najbliższego ASO Honda. W zależności od rodzaju szkody, zapewni również samochód zastępczy na 3 doby, kontynuację podróży (taksówką, pociągiem lub samolotem) do miejsca zamieszkania lub miejsca docelowego podróży, zakwaterowanie w hotelu, przechowanie motocykla na dozorowanym parkingu płatnym, złomowanie pojazdu lub dostarczenie paliwa. Pakiet Honda MotoAssistance zapewnia ochronę ubezpieczeniową zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach Europy. Czas trwania ochrony wynosi 24 miesiące dla motocykli nowych oraz 12 miesięcy dla motocykli używanych. Warunkiem objęcia ochroną ubezpieczeniową motocykla używanego jest wykonanie w Autoryzowanej Stacji Obsługi Hondy wcześniejszej weryfikacji stanu technicznego motocykla zgodnie z pozycjami z listy kontrolnej. W przypadku motocykli używanych koszt ubezpieczenia Honda MotoAssistance to jedyne 150zł na rok plus 50zł za weryfikację stanu technicznego motocykla.
W trakcie promocyjnej wiosennej kampanii serwisowej (trwającej od 01 do 31 marca) klienci poza rabatem na akumulatory, oleje silnikowe, mają tę weryfikację stanu technicznego gratis –czyli opłata wynosi jedynie 150 zł.
Czyli za kwotę niższą nić OC mamy pewność, że dotrzemy do celu każdej motocyklowej wycieczki i żadne przeciwności losu nam planów mocno nie pokrzyżują.