Skocz do zawartości
www.burgmania.net
bilety

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy

Recommended Posts

W końcu to temat główny o naszej Grupie Zachodniopomorskiej, jej początkach, historii...

A że dzieje się aktualnie nie najlepiej, to może warto tu porozmawiac o programie naprawczym. Pomyśleć i podyskutować co zrobić żeby reaktywować grupę. Jak obudzić martwe dusz. W jakim sposób tchnąć życie w Grupę Zachodniopomorską. Jak zintegrować i zakumplować znów jej członków. Myślę, że możemy wykorzystać do tego ten wlaśnie ten zimowy okres.

Porozmawiajmy szczerze, pomyślmy i popracujmy wspólnie i rozwiążmy ten problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że Pleciuga szczególnie zimową porą ( ale i w deszczowe dni ) nie jest najszcześliwszym miejscem do spotykania.
Może zacznijmy od znalezienia lepszej lokalizacji.
Szczególnie chodzi mi o dni kiedy jest zimno czy pada.
Gdybyśmy znaleźli jakiś lokalik z parkingiem i miejscem gdzie można by siąść w cieple, wypić "herbatę" czy zjeść coś dobrego było by mniej powodów do rezygnacji z przyjazdu.
Co o tym sądzicie?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Choćby.

Ale może wymyślimy jakaś pizzerie czy inny lokal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, kantos napisał:

Choćby.

To może dzisiaj KFC na Mieszka przy Wierzbowej a Lednickiej i tam się zastanowimy, Jestem ZA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja (i nie tylko) obserwacja z boku: GZ ma zawsze "dziwne" miejsca spotkań ;) ... Wymyślcie coś lepszego od spotkań w jakimś Maku albo na chodniku przy parkingu ;), bo to jesienią i zimą wręcz odrzuca...

PS. To w Szczecinie nie ma fajnych miejscówek ;) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, dr.big napisał:

Moja (i nie tylko) obserwacja z boku: GZ ma zawsze "dziwne" miejsca spotkań ;) ... Wymyślcie coś lepszego od spotkań w jakimś Maku albo na chodniku przy parkingu ;), bo to jesienią i zimą wręcz odrzuca...

PS. To w Szczecinie nie ma fajnych miejscówek ;) ?

Właśnie coś próbujemy, zobaczymy może dzisiaj jak ktoś przyjdzie to coś wymyślimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Choćby.

Zakładam, że to żart z MCDONALDS.

Musimy zastanowić się i poszukać czegoś bardziej kameralnego, z dogodną lokalizacją no i parkingiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, Urbi napisał:

Zakładam, że to żart z MCDONALDS.

Musimy zastanowić się i poszukać czegoś bardziej kameralnego, z dogodną lokalizacją no i parkingiem.

Myślę że miał na myśli jedną z propozycji, ale nie do celową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Myślę że miał na myśli jedną z propozycji, ale nie do celową.

Ja też tak myślę;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obserwuję Grupę Pomorską (Variator) widzę, że na swoje spoty ( nazywane sumami) przyjeżdżają do fajnej knajpki. Po minach widać, że lubią się tam spotykać. Może i nam (Wam) się uda znaleźć coś godnego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchajcie, mamy trochę czasu, długie popołudnia zimowego sezonu więc możemy spokojnie zastanowić się i poszukać w mieście kilku ciekawych propozycji, które przedyskutujemy i przeanalizujemy i wybierzemy wspólnie nową, fajną miejscówkę na nasze czwartkowe spoty. 

Kochani, a więc ruszmy nasze mózgownice, poszukamy w pamięciach lokale, kluby, kawiarnie czy obiekty, które mogłyby pasować na naszą bazę spotkań.

Zachęcam wszystkich do udziału w tym zadaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.