Skocz do zawartości
www.burgmania.net
MISIEK

Spotkania Grupy Wielkopolskiej miłośników maxi skuterów

Recommended Posts

3 godziny temu, MISIEK napisał:

I jeszcze jedno foto z wyjazdu dla miłośników kolejnictwa. Na rampie na stacji Rogoźno:

DSC_2461.JPG

5 godzin temu, MISIEK napisał:

:gathering:  tak.! Potwierdzam. Liczy się jakość, a nie ilość.

Dobra jak wywołałeś temat jakości, ale weź i powiedz to Chińczykom od Twojego telefonu :clown:. Jakościowo tak było na rampie w Rokietnicy :D

sjcgR0p9b9AcxwLD5gNZ0aE9_-ooym5AIT26-gkYsOqFJBOxPJM8n6s-RYFwKryytn5cHpktlgE0Qwz0mb2LNXxpwMhMcCYbwBobzTNfYnSZuzdvmiNHicKfsLuOR_IgCOdoi5_X0Dzz9lpBttEztHKYQiPTmAvq8i7_BEhXwuOCDcfe3UXwZDPWugiBR4pvzDMP5p8a3pFQpC2ITtvbL9ZSwsrse2aO3t73kz9APMlqb9oiivuftBFkygKIN81FQMzkezN4oQZeKZsReYZRlbuKWKroC8cdt-aaDnUH9VzLX3nP-HuxUsOkkjCAn9CDMa_XomQuon89bVn3idLCwb2963B96Op9N8ML5rP1bMy6Nmz4CYxy-zVYTCGLp0RkDsMNeTh-NS088wXiiawJFk1hxkJB8PO6r-W74obFPGQnbxDTMQjtpLcl3mlng6K5UlQXxUb6FxhqTiYobJtonOcaSPvjW0jajFTsjZRnJ_-crj88lGRT5g5s0hxtVmWyN1CVQSQ-KUeLRuJarnH_lVOwpW9uPpfm4Cs29LqVu5WboN1OuWuqBaPLPi1dB817I52GcFuulRELhmEq-VeJknXHaZPOUBHj8EeMJZfu=w847-h635-no

"Przeczytałem ogłoszenie,  Że sprzedaje ktoś lokomotywę ...".  Może lokomotywa nie o napędzie parowym, ale prywatna zresztą wagony towarowe również. 

M96qL11iOzNTk2r6ZRB8Ip3zvAMrMKSlvqrnWMojjcRJ_APtdE9CjXvB3r9L_UL6Jr7X9_dEIw65aAfTVRbSae5IMm2xv98ZRONHeyWC8jdyH33buOpr5BhPeMPFeEfhCvRKzy-yb9IK1V1Jk30PbgJ0rHOrfv_oGMB_0-hOc_ArofwzSbMnycNARhFwu0zKdDMr2A1s0Xhk5hZVqqh66RiWJNuwdmsDHsHMvy25qx4gVNfZiJSFZrA2atRQpKTkL_lGqUhKRf1W749tfBjYmXF-s9LTzM73Y_WCd8Th5gSxmZ9_YwKbv5jcIt7ghhF2ihvTycU8EprdLT9fuk3a0nLIHKcLZ_EMP43IAOM3h1bY2tlZg9coyRORPxgrmZxKtqoxjDNBYsPBm8NQoq9eiVeTZbv7g-KUh-mrX1heNWpw1TgrtOp7L74LUhled7IZQj934TgjIu9NtRZ5rAIERUK7EaSNQVRlHC1ZjcdESsgHYA2GqVJPP1gqUdwJka3XwT17lBZprhL-RJ91fEU-X-6Sk8nseSEv-Iwhg8RKbB_4Pq2aiR8sRO_mQ456ejJ87kqt-bveKpz9MD4gjrrOsiQI-Vh63G__rEwn1vsI=w847-h635-no

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Marko7 napisał:

A nie Rokietnica ?:-)

Potwierdzam Rokietnica.!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.06.2018 o 09:14, Marko7 napisał:

Nie bardzo wiem czy ten sarkazm do mnie czy kołomnie :D

Wasze wewnętrzne przepychanki mnie nie interesują, każdy ma swój rozum i robi wedle własnej woli.

Jak to mawia ojciec dyrektor alleluja i do przodu B)

Uderz w stół a nożyce się odezwę :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Kajetanek napisał:

Uderz w stół a nożyce się odezwę :-)

Mylisz sie, nie uważam sie za nikogo waznego. Nie jestem żadna elita, ani tez żadna perełka. Nie szukam poklasku i zwisa mnie Wasze życie klubowe. Jeżdżę sobie spotykam z kim chcę wszystko, aby bylo milo. Nic na sile jestem wolnym człowiekiem.

Nawet mnie nie znasz a sie wypowiadasz.

Kategoryzowanie kogos bo spotyka sie z tym czy z tamtym to jest bleee jest na poziomie gimnazjalistek.

Nie wiem dlaczego nasze czwartkowe spotkanie tak Was boli? Trzeba bylo tez przyjechać :-)

W zasadzie widzę ze kazda forma jakiejkolwiek aktywności na forum w dziale Wlkp spotyka sie zawsze sie tylko z jednym z KRYTYKA. 

Nie widzę wiecej sensu sie udzielać w dziale Wlkp (pewnie o to Wam chodzi)

Bawcie sie dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 10.06.2018 o 11:12, MISIEK napisał:

Dokładnie.! 

Tu jest BURGMANIA.! 

Proszę grzecznie przeprosić Administrację, Klubowiczów i wszystkuch forumowiczów, którzy muszą czytać te bzdury. Tyle razy zwracałem uwagę, tyle razy prosiłem. 

A ten temat... Kolejny do usunięcia.!

A Michu założył temat na priva, ale nie... Nikt nie odpowiedział, nawet kilka osób się usunęło. Jak robić syf - to publicznie. Brawo Wy.! Wstyd mi za Was.! 

Proszę o usunięcie tematu.

Mam nadzieję że wszyscy przyznają mi rację. Trzeba być uczcuwym.! Prosiliśmy w zeszłym roku o bana dla jednej osoby, to i teraz trzeba to uczciwie zrobić i poddać się samokrytyce.

Jako Opiekun grupy proszę o karnego bana dla wszystkich, którzy nie potrafią się podporządkować do norm forumowych. 

Proszę o bana również dla mnie. 

Dlugość kary pozostawiam do określenia Administracji. 

Chłopie może i masz rację ale ja ciebie nigdy nie widziałem na czwartkowych spotkaniach ...i mówisz że ja ciebie nie znam....no oczywiście masz rację .... bez sensu.

Oczywiście ten cytat dotyczył ciebie marko7

Jątrzenie w temacie Wielkopolski niepotrzebne i już nudne. 2 miesiące urlopu.

Administracja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wykasujcie cały ten temat bo jest toksyczny 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, Kaktus napisał:

Wykasujcie cały ten temat bo jest toksyczny 

To prawda, jest toksyczny ale to przecież my sami żeśmy go takim uczynili, poza tym jest to kawał historii, momentami niezbyt chlubnej ale jednak historii. Znaczna jej część niestety poleciała w diabły już wcześniej nad czym wszyscy żeśmy ubolewali. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie. 

Najbliższe spotkanie czwartkowe na Stacji Paliw STATOIL po prawej stronie zaraz za tablicą Czerwonak (jadąc od Poznania), o godz. 17:15 - 17:30. 

W planie krótka wycieczka - proszę więc o punktualność lub kontakt w przypadku spóźnienia. 

Mamy również do omówienia kilka świeżych spraw organizacyjnych. 

Kto ma ochotę na spotkanie z nami - ZAPRASZAMY. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sąsiad szczery do bólu powiedział: "mała rzecz, a cieszy" w chwili gdy wróciłem tak do garażu whist. W czwartek i tak będę już się z Hondą dogadałem:D

20180619_000939.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Następne spotkanie o godz. 17:00 na Stacji Paliw po prawej stronie zaraz za tablicą Czerwonak. Zapraszamy chętnych na spotkanie. W planie krótka wycieczka - prosimy więc o punktualność lub konkakt w przypadku spóźnienia. 

Proszę śledzić wątek - wkrótce podamy termin spotkania. (czekamy na ładną pogodę). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kochani, podjąłem decyzję, że znikam z Działu Wielkopolskiego :bye2:

Nie będę już tutaj aktywny. Ale jeśli ktoś z Was będzie chciał się kiedyś ze mną spotkać, pojechać na jakąś wycieczkę lub po prostu tylko porozmawiać, to ma do mnie kontakt. 

Dziękuję za wszystkie spędzone tu miłe chwile. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 27.06.2018 o 15:27, MISIEK napisał:

Nie będę już tutaj aktywny. Ale jeśli ktoś z Was będzie chciał się kiedyś ze mną spotkać, pojechać na jakąś wycieczkę lub po prostu tylko porozmawiać, to ma do mnie kontakt. 

Dziękuję za wszystkie spędzone tu miłe chwile. 

co tu sie wyprawia ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spotkanie gdzieś we Wielkopolsce.

Nasz zbanowany na Burgmani na własną zresztą prośbę, kolega Navigator pozdrawia brać skuterową /foto nr 2/. 

Misiek dba o każdy szczegół na spotkaniach, np  kiełbasa z rusztu i zawsze z cztery rodzaje musztardy, ponieważ każdy z nas ma inne podniebienie :D

20180809_190955.jpg

20180809_191114.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, 1912michał napisał:

Spotkanie gdzieś we Wielkopolsce.

Nasz zbanowany na Burgmani na własną zresztą prośbę, kolega Navigator pozdrawia brać skuterową /foto nr 2/. 

Misiek dba o każdy szczegół na spotkaniach, np  kiełbasa z rusztu i zawsze z cztery rodzaje musztardy, ponieważ każdy z nas ma inne podniebienie :D

Jak na każdym spotkaniu czwartkowym bylo milo i wesoło :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 27.06.2018 o 15:27, MISIEK napisał:

Dnia 9.07.2018 o 00:05, Dilbertw napisał:

co tu sie wyprawia ??

Misiek zniknął z działu Wielkopolskiego z bardzo prozaicznego powodu, trochę się zmienił.

Ostatnio na spotkaniu tak reagował na kiełbasę z rusztu. Teraz w planach jest grochówka z wkładką sam jestem ciekawy jaki będzie efekt. 

Ostatecznie spotkania ekipy się odbywają, wszyscy jakoś się już przyzwyczailiśmy i nie taki diabeł straszny jak go malowali, mimo zmian w wyglądzie głowa pełna pomysłów maxi skuterowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będziemy jako Grupa Wielkopolska Burgmania,

obecnie jedynie tymczasowo i wyrywkowo zdawać relację z naszych spotkań. 

Mimo, że w tym temacie panuje cisza, to działamy aktywnie i korzystamy z każdej okazji i dobrej pogody, aby się spotkać, a wszystko, to w miarę możliwości, mimo dzielących nas odległości.

Mając na uwadze ostatnie, wydarzenia podjąłem decyzję, że nadszedł czas powiedzieć Miśkowi i to głośno , aby się "bujał" z całym naszym klubem i zabawą w prezesa. 

To co robi Misiek już mi działa na nerwy :devil2:, naszywki i koszuli, flagi i inne duperele klubowe,  to jeszcze rozumiem, ale z siedzibą to przegiął :surrender:.

Mało tego, to teraz :censored: -  ogłosił zrzutkę na zadaszenie parkingu (...)  

Pozdrawiamy! 

20180930_111644K (2).jpg

20180930_141644 (2).jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Michał , to jest świetne !!! Mówiłem , że jesteś czarodziejem .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic mi nie mów Siwy, wiesz jak się spociłem żeby wkleić te wszystkie skutery przed budynkiem :msn-tongue:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielkopolanie w sobotę 06-019-2018 roku odwiedzili okolicę Międzyrzecza z naciskiem na Międzyrzecki Rejon Umocniony. Obraliśmy trasę długą z asystą żołnierzy Wojska Polskiego, a to był dobry wybór ponieważ, gdzieś w czeluściach tuneli MRU, słychać było głosy przeszłości, które uchwycił mikrofon na filmie ;) Uzbrojeni w strzelające parówy z Lidla pokonaliśmy wroga, na marginesie największą parówą dysponował MISIEK :naughty: .

Pozdrawiamy zakręconych maxi maniaków z całej Polski! 

PES.j.pl#2 (9) (800x533).jpg

PES.j.pl#2 (12) (800x533).jpg

PES.j.pl#2 (14) (800x533).jpg

PES.j.pl#2 (20) (800x533).jpg

PES.j.pl#2 (31) (800x533).jpg

PES.j.pl#2.121.jpg

PES.j.pl#2.124.JPG

PES.j.pl#2.125.jpg

PES.j.pl#2 (60) (800x533).jpg

PES.j.pl#2.101.jpg

PES.j.pl#2.113.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie a gdzie apel ;)) musztra jakaś ;))) działania zaczepne to widziałem zaczepialiscie kiełbasę z biedronki ;)) 

Wyjazd 1 klasa miejsce rewelacyjne do takich wypadów :))) zadrosCze mogłem zabrać syna i się z Wami zabrać ale przegapiłem ten wątek :(((

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bywa, że w życiu nam coś umknie, ale spoko nowy sezon przyniesie nowe wypady, a może pogoda będzie jeszcze łaskawa (...)

Syna zabierz nawet jak byś puszką miał jechać, a może jeszcze kogoś do fury zmieścisz :D. Warto to miejsce odwiedzić chociaż raz. W sumie pewnie wrócę jeszcze kiedyś ponieważ od mojej ostatniej tam wizyty miejsce nie stoi, a rozwija się. Są plany zbudowania repliki wąskotorowej lokomotywy SIMENS -a, oryginał jest stacjonarnym eksponatem w podziemiach. Na powierzchni jest również sporo atrakcji militarnych i nie tylko w samym centralnym punkcie muzeum. Okolica ciekawa, a gdyby wszystko zwiedzić to jednego dnia jest za mało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sobotę wiekopolska grupa maxi skuterowa była w MRU,

natomiast już w najbliższą niedzielę 14/10/2018 jedziemy na wycieczkę do Gniezna, gdzie m.in. będziemy świętować Zakończenie Sezonu Motocyklowego. 

Jeśli ktoś z Was ma ochotę z nami spotkać się i pozwiedzać Wielkopolskę, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesienny koniec tygodnia, pogoda przepiękna jak w całej Polsce, a więc:

Wielkopolanie pozdrawiają z niedzielnego wypadu na  Wielkopolskie szlaki, przy okazji Gnieźnieńskiego zakończenia sezonu.

Nie byliśmy w pełnym składzie z różnych względów, ale brakujące miejsca obsadzili zaprzyjaźnieni motocykliści, sympatycy klubu.

Nasz kolega z Rogoźna Marko7, odbył podróż w dniach 12-14 października na zlot  do Swoliszewice Małe, gdzie spotkał się z kolegami z reszty kraju na motocyklach i skuterach o pojemności 125 cm3. Kilka kadrów z jego wojaży. 

P_20181013_093013_vHDR_On.jpg

P_20181013_124547_vHDR_On.jpg

P_20181013_170045_vHDR_On.jpg

P_20181013_172533_vHDR_On.jpg

Aktualizacja linku YT :devil2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze mały fotoreportaż, jako uzupełnienie filmiku: Poznańska Elita Skuterowa - Grupa Wielkopolska Burgmanii,

na Zakończeniu Sezonu Motocyklowego W GNIEŹNIE 14/10/2018:

nOl2j_sLb2CCJjDxUB04OntaM4AVzfK1cmM34nd9

bTEsXEdA90sA-S4WpKrhwcALswVPeJtf0nWy8Izs

1IkH0reHGd7BUrI7PX7i17qOgnhusODCKnuT1_y_

4gOkzYN0hBSCqTp8JUqCQK_3WV6dZ-hy0hyZNFbx

atyscyzMrkkbyPgXNIM1NK2WmImJ8P6E2TMeScev

BBRoSFUAtv4_dJKYFJhzdMzo-YSFet0lsSQKej7h

ruLik-1whu-AOo_nmZZNVXLbdzIxHzVN0LfnMp2q

ol136UpQOYDJPyMaihwDAQwnoXywfBu-M2ErZh2g

JQ0w8I-3vzkBGZxQxO7SviF31mfigyWyagmLjz3c

CIM9bITy7nn6G6igmpUQ0sI0Y1jFsQNXfABwWtMD

x8jYm7z6cQmD3V00PJhj5uS2K7qZELfCRxtX5ulG

K0MMyCv7b1xsGjTsW7udoUI2CN3IlGfymlgzmglB

nrfYZ0P9fo9OfpGB2RdmxQtr2QFs66lL65cXEXtH

Pozdrawiamy Burgmaniaków i zapraszamy do wspólnej zabawy !

Do zobaczenia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W minioną sobotę odbyły u nas się pierwsze elitarne zawody w Bowlingu, treningów nie liczymy, odbywały się  w ramach spotkań czwartkowych na wyjeździe.

Cytując Miśka:

"oficjalne wyniki 
"Pierwszych Elitarnych Zawodów w Bowling - 08/12/2018":

1.  181 - Tomek
  2.  172 - Siwy
  3.  163 - Patryk
  4.  155 - Marek
  5.  154 - Misiek
  6.  141 - Ula
  7.  129 - Ania
  8.  114 - MICHU
  9.     89 - Agnieszka
10.    88 - JER2Y
11.    79 - Agnieszka
12.    66 - Basia

Ale nie najważniejsze były tu wyniki, choć przyznać trzeba, że były niezbędne ponieważ trzeba było wręczyć statuetkę dla Najlepszego Zawodnika !
(Nie była brana trzecia seria ponieważ zaczęła się tylko na jednym torze.)

Najważniejsza była jednak fantastyczna zabawa i to, że takie spotkania nas integrują". 

W między czasie w grupie mieliśmy, krótki epizod z brodami, ale nie wszyscy chcieli tak się nosić, a więc odpuściliśmy !holiday

W ramach sprawozdania z działalności grupy wielkopolskiej w okresie zimowym działamy aktywnie w regionie.

Jedno ze spotkań odbyło się  w Aquaparku w Wągrowcu, gdzie w wannie z hydromasażem prezes planował nowy sezon 2019.

Do końca zimy daleko, nowe pomysły w drodze :hoover:

Pozdrawiam w imieniu wielkopolskich maxi maniaków !piwko   

FaceApp_1540157024375.jpg

FaceApp_1540206122905.jpg

DSC_0439.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.