Skocz do zawarto艣ci
www.burgmania.net
MariuszBurgi

Honda X-ADV nowo艣膰 2017

Recommended Posts

W T Maxie mam tak, 偶e gdy nie wy艂膮cz臋 samodzielnie w pilocie, to system sam po up艂ywie ok 7 dni sam wy艂膮czy bateri臋 w pilocie. To fajne rozwi膮zanie dla zapominalskich

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta

Sid_chen46 obserwuj臋 od d艂u偶szego czasu na instagramie. To聽nie spot, raczej chyba co艣 na wz贸r naszej corocznej burgmanii. Go艣膰 ostatnio wstawia艂 zdj臋cie xadv po wymianie opon na bridgestone AX41s.

A4E1DB65-C96C-4731-B604-79E21B017AEA.jpeg

U nas nigdzie ich nie znalaz艂em .

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta

艢wietna oslona na 艂a艅cuch... Musz臋 takiej poszuka膰.

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta

To oryginalna standardowa os艂ona聽

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta
3 godziny temu, RONIN napisa艂:

To oryginalna standardowa os艂ona聽

Hmmm, to chyba nie dobrze, bo wahacz X-ADV jest d艂u偶szy, ni偶 w Integrze? Pewnie mo偶na by co艣 pokombinowa膰, ale chyba lepiej poszuka膰 gotowej alternatywy...馃檮

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta
13 godzin temu, RONIN napisa艂:

(...)opon na bridgestone AX41s. (...)

Cena w De ok. 105 euro za ty艂. prz贸d ok 70- 80.

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta

6 godzin temu, SlawoyAMD napisa艂:

艢wietna oslona na 艂a艅cuch... Musz臋 takiej poszuka膰.

Do Integry robi Rossocromo tak膮 os艂on臋 , Niko02 tak膮 za艂o偶yl .....mi osobi艣cie 艣rednio si臋 podoba przy Integrze takie rozwi膮zanie ...

Rossocromo-pour-Integra-2.jpg

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta

Dla mnie ta os艂ona dedykowana do Integry jest nieakceptowalna. W X-ADV os艂ona wyglada l偶ej tzn lepiej.

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta

No nie... Ta jest okropna (oczywi艣cie kwestia gustu), a w dodatku co najwy偶ej os艂ania przed chlapaniem smaru, a ju偶 przednia cz臋艣膰 nap臋du, jest niechroniona... Ech, gdyby wymy艣le膰 co艣 takiego, jak by艂o w ETZecie...

maxresdefault.jpg

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta
Dnia 3.01.2019 o 21:09, RONIN napisa艂:

Jak tam wasze x-adv w gara偶ach? Moj膮 po dw贸ch miesi膮cach stania pod艂膮czy艂em pod prostownik, ale wskaza艂 pe艂ne na艂adowanie aku wi臋c od艂膮czy艂em. Bateria w pilocie oczywi艣cie zdech艂a bo zapomnia艂em wy艂膮czy膰 na zim臋聽馃檮

Ja wyj膮艂em akumulator. Troch臋 si臋 ba艂em 偶e to b臋dzie jakie艣 skomplikowane, ale jest prostsze jak w DL650. Tylko 偶e .... po wyj臋ciu aku, docisn膮艂em siedzenie.聽Mam nadziej臋 偶e ta dziura awaryjna pod spodem zadzia艂a. Inaczej nie wiem jak otworz臋 siedzisko 馃槥

Co do samego akumulatora to mierzony wczoraj (stoi w mieszkaniu) wskaza艂 12.66 V. Wi臋c, chyba nie warto by艂o wyci膮ga膰. My艣l臋 偶e spokojnie da艂by rad臋 do marca/kwietnia.

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta
24 minuty temu, Panda napisa艂:

Ja wyj膮艂em akumulator. Troch臋 si臋 ba艂em 偶e to b臋dzie jakie艣 skomplikowane, ale jest prostsze jak w DL650. Tylko 偶e .... po wyj臋ciu aku, docisn膮艂em siedzenie.聽Mam nadziej臋 偶e ta dziura awaryjna pod spodem zadzia艂a. Inaczej nie wiem jak otworz臋 siedzisko 馃槥

Co do samego akumulatora to mierzony wczoraj (stoi w mieszkaniu) wskaza艂 12.66 V. Wi臋c, chyba nie warto by艂o wyci膮ga膰. My艣l臋 偶e spokojnie da艂by rad臋 do marca/kwietnia.

Bez problemu otworzysz siedzenie, ja ju偶 kilka razy po wyj臋ciu aku otwiera艂em kluczykiem. M贸j aku te偶 stoi w mieszkaniu i po ponad miesi膮cu mai艂 12.8 V na zaciskach no ale nie dziwne bo to nowe japo艅skie baterie s膮.

Udost臋pnij tego posta

Odno艣nik do posta

呕eby doda膰 komentarz, musisz za艂o偶y膰 konto lub zalogowa膰 si臋

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 dodawa膰 komentarze

Dodaj konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 tutaj.

Zaloguj si臋 teraz

• Przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w, przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.