Skocz do zawartości
www.burgmania.net

Urbi

Sympatycy
 • Zawartość

  517
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Urbi

 • Tytuł
  Zaawansowany Maxi - Maniak

Informacje o profilu

 • Maxiskuter
  Yamaha Majesty 400
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość zamieszkania
  Szczecin
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, sport
 • Rocznik skutera
  2008
 • Data urodzin
  08.04.1973

Ostatnie wizyty

2 357 wyświetleń profilu
 1. Urbi

  Styczeń 2019 w Zachodniopomorskim

  Rysiu, bardzo mi przykro i współczuję Tobie. Qrwa, wszędzie wokół wandale, chuligani, złodzieje i bandyci.
 2. Szacun Piotruś !!! BRAWO !!! Trzymam kciuki za realizację celów w nadchodzącym roku.
 3. Urbi

  Styczeń 2019 w Zachodniopomorskim

  I ja się dołączam życząc Wam szczęśliwego Nowego Roku 2019.
 4. Urbi

  Grudzień 2018 w Zachodniopomorskim

  Ja dziś miałem wigilię firmową, z której dopiero wróciłem do domu. Marku, możesz streścić rzeczową tematykę dzisiejszego spotkania... Masz rację pojemnością najbliżej czemilowi do minimi.
 5. Urbi

  Grudzień 2018 w Zachodniopomorskim

  Roger, żyjesz historią i swoimi początkami w Burgmamii - stare fajne czasy... Piotruś miał X-Max'a kilka lat temu (3-4) zanim wsiadł na Forzę, którą kupił od Krissa. X-Max Piotra jeździ w Wielkopolsce.
 6. Urbi

  Grudzień 2018 w Zachodniopomorskim

  Piękna Yamaha. Gratulacje Emil. Dobra zamiana.
 7. Słuchajcie, mamy trochę czasu, długie popołudnia zimowego sezonu więc możemy spokojnie zastanowić się i poszukać w mieście kilku ciekawych propozycji, które przedyskutujemy i przeanalizujemy i wybierzemy wspólnie nową, fajną miejscówkę na nasze czwartkowe spoty. Kochani, a więc ruszmy nasze mózgownice, poszukamy w pamięciach lokale, kluby, kawiarnie czy obiekty, które mogłyby pasować na naszą bazę spotkań. Zachęcam wszystkich do udziału w tym zadaniu.
 8. Urbi

  BURGMANIA :: Spotkania i Imprezy 2019

  W czerwcu planuje pojechać na Burgmanię, na Majówce we wrześniu - będę na pewno. P.S. Arturas, byłem święcie przekonany, że Ty to wiesz najlepiej, że nasza regionalna impreza nie nazywa się Wrześniówka-Majówka Zachodnio-Pomorska. ;-) Właściwa nazwa to Majówka Zachodniopomorska, która faktycznie odbywa się we wrześniu. :-)
 9. Urbi

  Grudzień 2018 w Zachodniopomorskim

  A ile osób i kto dziś dojechał oprócz Ciebie, Marku? Ja wracając z pracy, ok. 18:45 zajechałem, wszedłem, nikogo nie zastałem i pojechałem do domu...
 10. Urbi

  Grudzień 2018 w Zachodniopomorskim

  KFC bez burgmaniaków GZ... :-(
 11. Zakładam, że to żart z MCDONALDS. Musimy zastanowić się i poszukać czegoś bardziej kameralnego, z dogodną lokalizacją no i parkingiem.
 12. Sobier, gratulacje i słowa uznania za wytrwałość. Trzymam kciuki za przyszły sezon. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 13. Urbi

  Grudzień 2018 w Zachodniopomorskim

  Niestety znów nie będę. Ten sezon to chyba mój najgorszy, jeśli chodzi o czas na spotkania Burgmanii. Od jakiegoś czasu, cierpię na chroniczny brak wolnego czasu. Praca zawodowa i życie rodzinne w ciągłej gonitwie, pochłaniają mnie bez reszty. Czwartki mam na razie wypełnione innymi obowiązkami. Czekam aż syn mi w końcu urośnie ;-) Mam cichą nadzieję, że w nadchodzącym sezonie uda mi się częściej wpadać na czwartkowe spoty i wziąć udział w innych spotkaniach czy wyjazdach naszej GZ. Pozdrawiam Was serdecznie. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka Maciek, nowa praca? Lepiej, spokojniej? Co tam robisz w tym Gorzowie? Kamil, zapadasz w sen zimowy czy robisz sobie dłuższe ferie zimowe od Burgmanii? Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 14. W końcu to temat główny o naszej Grupie Zachodniopomorskiej, jej początkach, historii... A że dzieje się aktualnie nie najlepiej, to może warto tu porozmawiac o programie naprawczym. Pomyśleć i podyskutować co zrobić żeby reaktywować grupę. Jak obudzić martwe dusz. W jakim sposób tchnąć życie w Grupę Zachodniopomorską. Jak zintegrować i zakumplować znów jej członków. Myślę, że możemy wykorzystać do tego ten wlaśnie ten zimowy okres. Porozmawiajmy szczerze, pomyślmy i popracujmy wspólnie i rozwiążmy ten problem.
×