Skocz do zawartości
www.burgmania.net

GadekW

Klubowicze
 • Zawartość

  389
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O GadekW

 • Tytuł
  Zaszczepiony Maxi - Maniak

Informacje o profilu

 • Maxiskuter
  Suzuki Burgman 650
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość zamieszkania
  Żory
 • Zainteresowania
  piłka nożna, narciarstwo, bieganie, rolki i oczywiście moto...
 • Rocznik skutera
  2010

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. GadekW

  Skuter stycznia 2019 GŁOSOWANIE

  Jak zaczynać rok to z bananem na buzi... Zdjęcie Asi wymiata.
 2. GadekW

  Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.

  U nas kolęda dzisiaj. Zobaczymy o której ksiądz dotrze...
 3. GadekW

  Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.

  Dziękuję za spot-Kanie i za herbatkę, i za ciacho, i za pogaduchy. Patryk, 100 lat i najlepszego.
 4. GadekW

  Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.

  Będę...
 5. GadekW

  Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.

  Nas nie będzie. Wypadł mi wyjazd do Poznania. Buuuuu
 6. GadekW

  Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.

  Nikt nie pisze to znaczy że nikogo nie będzie. My też zakupowo przed świętami... Wesołych świąt
 7. GadekW

  Skuter grudnia 2018 " Kandydatury "

  Dość skromny wybór w grudniu, zapewne spowodowany brakiem śniegu. Niemniej zamykam wątek kandydatury i zapraszam do głosowania na foto grudnia.
 8. GŁOSOWANIE na FOTO Skuter miesiąca grudnia 2018 Dla przypomnienia: Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym. Wątek jest zakładany 15-tego dnia miesiąca z ankietą (opcja - publiczna) po zamknięciu wątku - KANDYDATURY Szczegóły wątku i głosowania 1. Głosujemy do ostatniego dnia miesiąca 2. W głosowaniu oddajemy jeden głos na jedno zdjęcie. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny 3. Prowadzący zamyka wątek głosowanie ostatniego dnia miesiąca w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU<< i robi podsumowanie głosowania. Jeżeli wątek nie zostanie zamknięty w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN. Zdobywcy największej liczby głosów za 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail: fotokonkurs@burgmania.net - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza. Laureat konkursu zobowiązany jest do założenia powyższych wątków: a. do 5-ego następnego miesiąca wątek na KANDYDATURY b. od 15-ego - wątek na GŁOSOWANIE. c. 15-ego dnia miesiąca zamyka wątek KANDYDATURY, a ostatniego dnia miesiąca wątek GŁOSOWANIE w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania. Oto propozycje: 1. DaniL 2. rafiklegia 3. Sobier 4. zbys.ko Jako pierwszy oddaje głos na piękny widok i ujęcie z odrobiną śniegu w tle. Sobier...
 9. GadekW

  Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.

  Będę...może nie sam...
 10. GadekW

  Spotkanie Opłatkowe 2018

  I my pragniemy podziękować wszystkim za fajnie spędzone chwile przy wigilijnym stole, Ewci za piękny prezencik, a przede wszystkim Patryk Tobie za ogarnięcie imprezy. Dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt.
 11. Dziękuję bardzo wszystkim za oddanie głosów na moje zdjęcie. Wszystkie fotki z listopada miały to coś, przez to konkurencja była zacna. Z kolegą Rysiak 72 stoczyliśmy ostatecznie bardzo zacięty bój do ostatniego dnia. Wszystkich fotografujących swoje maszyny zachęcam do wstawiania fotek! >> dla przypomnienia :::::::: REGULAMIN :::::::: Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym. • Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela. • Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami Wątku i Szczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi >>TUTAJ • W konkursie można uczestniczyć wiele razy, ale fotki nie mogą być powtórnie użyte w kolejnych edycjach. • Zdjęcie zwycięskie lecz niepoprawne technicznie, może wygrać konkurs, ale nie zostanie umieszczone w kalendarzu lub zostanie użyte do dodatkowego kalendarza w pomniejszonej formie. Szczegóły wątku: 1. Na każdy miesiąc powstają 2 tematy: a. Skuter [miesiąca] [rok] - KANDYDATURY; b. Skuter [miesiąca] [rok] - GŁOSOWANIE (+ jawna ankieta). 2. Laureat konkursu z poprzedniego miesiąca zobowiązany jest do założenia powyższych wątków: a. do 5-ego następnego miesiąca wątek na KANDYDATURY b. od 15-ego - wątek na GŁOSOWANIE. c. 15-ego dnia miesiąca zamyka wątek KANDYDATURY, a ostatniego dnia miesiąca wątek GŁOSOWANIE w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania. d. jeżeli wątki nie zostaną założone w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN. 3. Do konkursu mogą być zgłoszone max. 3 fotki spełniające wymagania techniczne, zgłaszając zdjęcie autor automatycznie zgadza się na przekazanie fotek do wykorzystania w kalendarzu. Szczegóły głosowania: 1. W głosowaniu oddajemy jeden głos. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny 2. Termin głosowania do ostatniego dnia miesiąca. Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail: fotokonkurs@burgmania.net - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.
 12. GadekW

  Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.

  Dzięki za spota. Nareszcie było jak dawniej. Fajnie było Was widzieć mordki moje... Jeszcze raz sto lat Adaśko i dzięki za poczęstunek...
 13. GadekW

  Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.

  Już nie mogę się doczekać... Jakie ciacha?
 14. GadekW

  ZAPISY :: KALENDARZ Burgmanii na 2019 rok

  1 duży +1 extras, wysyłka Śląsk
 15. GadekW

  Burgi K1 i K2

  To niestety bolączką tych modeli. Z tego co wiem, to Anton ma spory zapas części do k1.
×